|
|
|
KK As Basket 3 (pioniri)
Beogradska liga U14
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Zemun 4 | | 12 | | 10 | | 2 | | 748 | | 492 | | 256 | | 22 | | | | 2. | | | BKK Radnički 3 | | 13 | | 9 | | 4 | | 787 | | 573 | | 214 | | 22 | | | | 3. | | | KK As Basket 3 | | 12 | | 10 | | 2 | | 631 | | 433 | | 198 | | 22 | | | | 4. | | | KK Sava 3 | | 13 | | 8 | | 5 | | 784 | | 626 | | 158 | | 21 | | | | 5. | | | KK Vrčin | | 13 | | 7 | | 6 | | 767 | | 567 | | 200 | | 20 | | | | 6. | | | KK Zmaj 2 | | 12 | | 8 | | 4 | | 620 | | 660 | | -40 | | 20 | | | | 7. | | | KK Beovuk 72 - 6 | | 13 | | 4 | | 9 | | 590 | | 734 | | -144 | | 17 | | | | 8. | | | KK Cerak 8 | | 12 | | 3 | | 9 | | 582 | | 677 | | -95 | | 15 | | | | 9. | | | KK Surčin Dobanovci 4 | | 12 | | 3 | | 9 | | 450 | | 746 | | -296 | | 15 | | | | 10. | | | KK Beko 6 | | 12 | | 0 | | 12 | | 430 | | 881 | | -451 | | 12 | | |
| | 89681 | KK Cerak 8 : KK As Basket 3 | 24 : 29 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 11:10 | Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a) |
| | | | |
| | 89682 | KK Vrčin : KK Beovuk 72 - 6 | 86 : 23 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: Sveti Sava (Vrčin) (29. Novembra 15) |
| | | | |
| | 89683 | KK Zemun 4 : BKK Radnički 3 | 46 : 36 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 17:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 89684 | KK Zmaj 2 : KK Sava 3 | 61 : 46 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 12:10 | Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19) |
| | | | |
| | 89685 | KK Beko 6 : KK Surčin Dobanovci 4 | 55 : 69 |
| | | | | | Datum: 28.11.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 89686 | KK Cerak 8 : KK Vrčin | 24 : 52 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 11:10 | Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a) |
| | | | |
| | 89687 | KK Sava 3 : KK Beko 6 | 81 : 22 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 16:30 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 89688 | BKK Radnički 3 : KK Zmaj 2 | 45 : 38 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 21:00 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) |
| | | | |
| | 89689 | KK Beovuk 72 - 6 : KK Zemun 4 | 33 : 69 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 16:40 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89690 | KK As Basket 3 : KK Surčin Dobanovci 4 | 52 : 26 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 19:20 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | 89691 | KK Vrčin : KK As Basket 3 | 56 : 60 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: Sveti Sava (Vrčin) (29. Novembra 15) |
| | | | |
| | 89692 | KK Zemun 4 : KK Cerak 8 | 93 : 32 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 17:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 89693 | KK Zmaj 2 : KK Beovuk 72 - 6 | 66 : 59 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 12:15 | Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19) |
| | | | |
| | 89694 | KK Beko 6 : BKK Radnički 3 | 28 : 84 |
| | | | | | Datum: 26.12.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 89695 | KK Surčin Dobanovci 4 : KK Sava 3 | 39 : 68 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 12:00 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 89696 | KK Cerak 8 : KK Zmaj 2 | 47 : 53 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 11:10 | Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a) |
| | | | |
| | 89697 | KK Vrčin : KK Zemun 4 | 51 : 67 |
| | | | | | Datum: 21.01.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: Sveti Sava (Vrčin) (29. Novembra 15) |
| | | | |
| | 89698 | BKK Radnički 3 : KK Surčin Dobanovci 4 | 79 : 31 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 10:30 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) |
| | | | |
| | 89699 | KK Beovuk 72 - 6 : KK Beko 6 | 71 : 24 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 12:40 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89700 | KK As Basket 3 : KK Sava 3 | 60 : 39 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 16:30 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 89701 | KK Zemun 4 : KK As Basket 3 | 51 : 44 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 20:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 89702 | KK Zmaj 2 : KK Vrčin | 41 : 61 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 13:50 | Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19) |
| | | | |
| | 89703 | KK Beko 6 : KK Cerak 8 | 38 : 81 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 18:20 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 89704 | KK Surčin Dobanovci 4 : KK Beovuk 72 - 6 | 52 : 41 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 11:30 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 89705 | KK Sava 3 : BKK Radnički 3 | 66 : 55 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 17:00 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 89706 | KK Cerak 8 : KK Surčin Dobanovci 4 | 92 : 37 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 11:10 | Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a) |
| | | | |
| | 89707 | KK Vrčin : KK Beko 6 | 106 : 36 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: Sveti Sava (Vrčin) (29. Novembra 15) |
| | | | |
| | 89708 | KK Zemun 4 : KK Zmaj 2 | 74 : 39 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 18:45 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 89709 | KK Beovuk 72 - 6 : KK Sava 3 | 47 : 50 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 11:15 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89710 | KK As Basket 3 : BKK Radnički 3 | 68 : 40 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 16:30 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 89711 | KK Zmaj 2 : KK As Basket 3 | |
| | | | |
| | 89712 | KK Beko 6 : KK Zemun 4 | 32 : 67 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 89713 | KK Surčin Dobanovci 4 : KK Vrčin | 41 : 35 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 11:20 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 89714 | KK Sava 3 : KK Cerak 8 | 65 : 67 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 13:45 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 89715 | BKK Radnički 3 : KK Beovuk 72 - 6 | 63 : 25 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 13:00 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) |
| | | | |
| | 89716 | KK Cerak 8 : BKK Radnički 3 | 53 : 61 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 11:15 | Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a) |
| | | | |
| | 89717 | KK Vrčin : KK Sava 3 | 67 : 41 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 16:30 | Lokacija: Sveti Sava (Vrčin) (29. Novembra 15) |
| | | | |
| | 89718 | KK Zemun 4 : KK Surčin Dobanovci 4 | 67 : 39 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 89719 | KK Zmaj 2 : KK Beko 6 | 57 : 47 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 12:00 | Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19) |
| | | | |
| | 89720 | KK As Basket 3 : KK Beovuk 72 - 6 | 43 : 44 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 89721 | KK Beko 6 : KK As Basket 3 | 21 : 58 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 89722 | KK Surčin Dobanovci 4 : KK Zmaj 2 | 34 : 55 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 11:00 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 89723 | KK Sava 3 : KK Zemun 4 | 55 : 46 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 16:00 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 89724 | BKK Radnički 3 : KK Vrčin | 52 : 39 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 21:00 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) |
| | | | |
| | 89725 | KK Beovuk 72 - 6 : KK Cerak 8 | 59 : 42 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 11:15 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89726 | KK Surčin Dobanovci 4 : KK Beko 6 | |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 11:20 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 89727 | KK Sava 3 : KK Zmaj 2 | 93 : 31 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 14:20 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 89728 | BKK Radnički 3 : KK Zemun 4 | 57 : 46 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 11:45 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) |
| | | | |
| | 89729 | KK Beovuk 72 - 6 : KK Vrčin | 52 : 72 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 16:30 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89730 | KK As Basket 3 : KK Cerak 8 | 48 : 33 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 15:15 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 89731 | KK Vrčin : KK Cerak 8 | 74 : 30 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 17:50 | Lokacija: Sveti Sava (Vrčin) (29. Novembra 15) |
| | | | |
| | 89732 | KK Zemun 4 : KK Beovuk 72 - 6 | 66 : 40 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 89733 | KK Zmaj 2 : BKK Radnički 3 | 52 : 44 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 10:15 | Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19) |
| | | | |
| | 89734 | KK Beko 6 : KK Sava 3 | 46 : 64 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 89735 | KK Surčin Dobanovci 4 : KK As Basket 3 | 14 : 66 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 15:10 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 89736 | KK Cerak 8 : KK Zemun 4 | |
| | | | | | | | | | |
| | 89737 | KK Sava 3 : KK Surčin Dobanovci 4 | 65 : 26 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 15:45 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 89738 | BKK Radnički 3 : KK Beko 6 | 100 : 39 |
| | | | | | Datum: 22.03.2024 Vreme: 19:45 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) |
| | | | |
| | 89739 | KK Beovuk 72 - 6 : KK Zmaj 2 | 53 : 59 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 11:15 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89740 | KK As Basket 3 : KK Vrčin | 44 : 34 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 16:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 89741 | KK Zemun 4 : KK Vrčin | 56 : 34 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 89742 | KK Zmaj 2 : KK Cerak 8 | 68 : 57 |
| | | | | | Datum: 25.03.2024 Vreme: 21:35 | Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19) |
| | | | |
| | 89743 | KK Beko 6 : KK Beovuk 72 - 6 | 42 : 43 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 89744 | KK Surčin Dobanovci 4 : BKK Radnički 3 | 42 : 71 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 10:10 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 89745 | KK Sava 3 : KK As Basket 3 | 51 : 59 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 15:15 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 89746 | KK Cerak 8 : KK Beko 6 | |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 11:15 | Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a) |
| | | | |
| | 89747 | KK Vrčin : KK Zmaj 2 | |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Sveti Sava (Vrčin) (29. Novembra 15) |
| | | | |
| | 89748 | BKK Radnički 3 : KK Sava 3 | |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 11:30 | Lokacija: Hala David Kalinić (Milana Vukosa 44) |
| | | | |
| | 89749 | KK Beovuk 72 - 6 : KK Surčin Dobanovci 4 | |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89750 | KK As Basket 3 : KK Zemun 4 | |
| | | | |
| | 89751 | KK Zmaj 2 : KK Zemun 4 | |
| | | | |
| | 89752 | KK Beko 6 : KK Vrčin | |
| | | | |
| | 89753 | KK Surčin Dobanovci 4 : KK Cerak 8 | |
| | | | |
| | 89754 | KK Sava 3 : KK Beovuk 72 - 6 | |
| | | | |
| | 89755 | BKK Radnički 3 : KK As Basket 3 | |
| | | | |
| | 89756 | KK Cerak 8 : KK Sava 3 | |
| | | | |
| | 89757 | KK Vrčin : KK Surčin Dobanovci 4 | |
| | | | |
| | 89758 | KK Zemun 4 : KK Beko 6 | |
| | | | |
| | 89759 | KK Beovuk 72 - 6 : BKK Radnički 3 | |
| | | | |
| | 89760 | KK As Basket 3 : KK Zmaj 2 | |
| | | | |
| | 89761 | KK Beko 6 : KK Zmaj 2 | |
| | | | |
| | 89762 | KK Surčin Dobanovci 4 : KK Zemun 4 | |
| | | | |
| | 89763 | KK Sava 3 : KK Vrčin | |
| | | | |
| | 89764 | BKK Radnički 3 : KK Cerak 8 | |
| | | | |
| | 89765 | KK Beovuk 72 - 6 : KK As Basket 3 | |
| | | | |
| | 89766 | KK Cerak 8 : KK Beovuk 72 - 6 | |
| | | | |
| | 89767 | KK Vrčin : BKK Radnički 3 | |
| | | | |
| | 89768 | KK Zemun 4 : KK Sava 3 | |
| | | | |
| | 89769 | KK Zmaj 2 : KK Surčin Dobanovci 4 | |
| | | | |
| | 89770 | KK As Basket 3 : KK Beko 6 | |
| | | | |
Kvalifikacije za Regionalnu ligu U14
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Partizan 2 | | 2 | | 2 | | 0 | | 161 | | 83 | | 78 | | 4 | | | | 2. | | | KK Borča 2 | | 2 | | 1 | | 1 | | 91 | | 91 | | 0 | | 3 | | | | 3. | | | KK As Basket 3 | | 2 | | 0 | | 2 | | 85 | | 163 | | -78 | | 2 | | |
| | 87264 | KK As Basket 3 : KK Borča 2 | 34 : 59 |
| | | | | | Datum: 14.11.2023 Vreme: 19:30 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | KK Partizan 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 87265 | KK Partizan 2 : KK As Basket 3 | 104 : 51 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 11:30 | Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58) |
| | | | |
| | KK Borča 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 87268 | KK Borča 2 : KK Partizan 2 | 32 : 57 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 12:40 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | KK As Basket 3 - slobodna ekipa | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|