|
|
|
KK As Basket 2 (pioniri)
Beogradska liga U15
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Radivoj Korać | | 16 | | 15 | | 1 | | 1067 | | 791 | | 276 | | 31 | | | | 2. | | | KK Elite Basket | | 17 | | 13 | | 4 | | 1151 | | 997 | | 154 | | 30 | | | | 3. | | | KK Cerak 4 | | 16 | | 12 | | 4 | | 1003 | | 835 | | 168 | | 28 | | | | 4. | | | KK Mladost 2 | | 16 | | 9 | | 7 | | 965 | | 902 | | 63 | | 25 | | | | 5. | | | KK Real Beograd | | 16 | | 9 | | 7 | | 868 | | 817 | | 51 | | 25 | | | | 6. | | | KK Beokoš | | 15 | | 9 | | 6 | | 811 | | 825 | | -14 | | 24 | | | | 7. | | | KK Akademija sporta (Lazarevac) | | 16 | | 7 | | 9 | | 856 | | 878 | | -22 | | 23 | | | | 8. | | | KK Beko 3 | | 16 | | 6 | | 10 | | 881 | | 856 | | 25 | | 22 | | | | 9. | | | KK Umka Džez 2 | | 16 | | 5 | | 11 | | 781 | | 903 | | -122 | | 21 | | | | 10. | | | KK As Basket 2 | | 17 | | 2 | | 15 | | 700 | | 894 | | -194 | | 19 | | | | 11. | | | OKK Beograd 2 | | 17 | | 2 | | 15 | | 712 | | 1097 | | -385 | | 19 | | |
| | 87600 | KK Mladost 2 : KK As Basket 2 | 49 : 39 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 17:00 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 87601 | KK Umka Džez 2 : KK Cerak 4 | 51 : 60 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 13:45 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | 87602 | KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Radivoj Korać | 63 : 69 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 87603 | KK Elite Basket : KK Real Beograd | 73 : 55 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 12:30 | Lokacija: Balon VII Gimnazije (Mirijevo) |
| | | | |
| | 87604 | OKK Beograd 2 : KK Beko 3 | 43 : 66 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 12:20 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | KK Beokoš - slobodna ekipa | | | |
| | 87605 | KK Beokoš : KK Mladost 2 | 63 : 59 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 18:30 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 87606 | KK Real Beograd : OKK Beograd 2 | 93 : 29 |
| | | | | | Datum: 27.11.2023 Vreme: 20:20 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) |
| | | | |
| | 87607 | KK Radivoj Korać : KK Elite Basket | 66 : 73 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 14:40 | Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a) |
| | | | |
| | 87608 | KK Cerak 4 : KK Akademija sporta (Lazarevac) | 62 : 42 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 12:45 | Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a) |
| | | | |
| | 87609 | KK As Basket 2 : KK Umka Džez 2 | 26 : 39 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 15:45 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | KK Beko 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 87612 | KK Umka Džez 2 : KK Beokoš | 38 : 49 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 12:45 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | 87613 | KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK As Basket 2 | 54 : 36 |
| | | | | | Datum: 12.12.2023 Vreme: 20:15 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 87614 | KK Elite Basket : KK Cerak 4 | 69 : 52 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 12:15 | Lokacija: 7. Beogradska Gimnazija (Šejkina 21a) |
| | | | |
| | 87615 | OKK Beograd 2 : KK Radivoj Korać | 31 : 66 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 12:20 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | 87616 | KK Beko 3 : KK Real Beograd | 57 : 42 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 19:40 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | KK Mladost 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 87617 | KK Beokoš : KK Akademija sporta (Lazarevac) | 49 : 42 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 18:30 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 87618 | KK Mladost 2 : KK Umka Džez 2 | 73 : 58 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 16:30 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 87619 | KK Radivoj Korać : KK Beko 3 | 52 : 31 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 14:10 | Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a) |
| | | | |
| | 87620 | KK Cerak 4 : OKK Beograd 2 | 71 : 50 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 12:20 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | 87621 | KK As Basket 2 : KK Elite Basket | 44 : 88 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 15:45 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | KK Real Beograd - slobodna ekipa | | | |
| | 87624 | KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Mladost 2 | 70 : 62 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 10:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 87625 | KK Elite Basket : KK Beokoš | 74 : 55 |
| | | | | | Datum: 20.12.2023 Vreme: 21:40 | Lokacija: Balon VII Gimnazije (Mirijevo) |
| | | | |
| | 87626 | OKK Beograd 2 : KK As Basket 2 | 48 : 42 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 19:20 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | 87627 | KK Beko 3 : KK Cerak 4 | 64 : 81 |
| | | | | | Datum: 21.01.2024 Vreme: 20:00 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 87628 | KK Real Beograd : KK Radivoj Korać | 66 : 67 |
| | | | | | Datum: 18.12.2023 Vreme: 20:20 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) |
| | | | |
| | KK Umka Džez 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 87629 | KK Beokoš : OKK Beograd 2 | 86 : 69 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 18:20 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 87630 | KK Mladost 2 : KK Elite Basket | 63 : 76 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 20:45 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 87631 | KK Umka Džez 2 : KK Akademija sporta (Lazarevac) | 56 : 53 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 13:45 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | 87632 | KK Cerak 4 : KK Real Beograd | 60 : 35 |
| | | | | | Datum: 26.01.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a) |
| | | | |
| | 87633 | KK As Basket 2 : KK Beko 3 | 51 : 35 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 17:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | KK Radivoj Korać - slobodna ekipa | | | |
| | 87636 | KK Elite Basket : KK Umka Džez 2 | 74 : 56 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Balon VII Gimnazije (Mirijevo) |
| | | | |
| | 87637 | OKK Beograd 2 : KK Mladost 2 | 29 : 50 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | 87638 | KK Beko 3 : KK Beokoš | 46 : 49 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 87639 | KK Real Beograd : KK As Basket 2 | 55 : 31 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 14:30 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) |
| | | | |
| | 87640 | KK Radivoj Korać : KK Cerak 4 | 55 : 38 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 13:10 | Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a) |
| | | | |
| | KK Akademija sporta (Lazarevac) - slobodna ekipa | | | |
| | 87641 | KK Beokoš : KK Real Beograd | 35 : 48 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 19:00 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 87642 | KK Mladost 2 : KK Beko 3 | 66 : 59 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 16:00 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 87643 | KK Umka Džez 2 : OKK Beograd 2 | 70 : 59 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 87644 | KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Elite Basket | 64 : 68 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 10:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 87645 | KK As Basket 2 : KK Radivoj Korać | 56 : 81 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | KK Cerak 4 - slobodna ekipa | | | |
| | 87648 | OKK Beograd 2 : KK Akademija sporta (Lazarevac) | 61 : 40 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | 87649 | KK Beko 3 : KK Umka Džez 2 | 59 : 54 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 18:20 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 87650 | KK Real Beograd : KK Mladost 2 | 33 : 70 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) |
| | | | |
| | 87651 | KK Radivoj Korać : KK Beokoš | 64 : 27 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 14:15 | Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a) |
| | | | |
| | 87652 | KK Cerak 4 : KK As Basket 2 | 52 : 42 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 13:00 | Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a) |
| | | | |
| | KK Elite Basket - slobodna ekipa | | | |
| | 87653 | KK Beokoš : KK Cerak 4 | |
| | | | | | Datum: 21.04.2024 Vreme: 20:00 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 87654 | KK Mladost 2 : KK Radivoj Korać | 71 : 73 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 16:00 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 87655 | KK Umka Džez 2 : KK Real Beograd | 33 : 50 |
| | | | | | Datum: 17.02.2024 Vreme: 13:45 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | 87656 | KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Beko 3 | 57 : 53 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 87657 | KK Elite Basket : OKK Beograd 2 | 75 : 61 |
| | | | | | Datum: 18.02.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Balon VII Gimnazije (Mirijevo) |
| | | | |
| | KK As Basket 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 87660 | KK Beko 3 : KK Elite Basket | 46 : 57 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 19:50 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 87661 | KK Real Beograd : KK Akademija sporta (Lazarevac) | 49 : 57 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) |
| | | | |
| | 87662 | KK Radivoj Korać : KK Umka Džez 2 | 57 : 32 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 14:10 | Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a) |
| | | | |
| | 87663 | KK Cerak 4 : KK Mladost 2 | 68 : 53 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 17:10 | Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a) |
| | | | |
| | 87664 | KK As Basket 2 : KK Beokoš | 41 : 43 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 16:15 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | OKK Beograd 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 87665 | KK Beko 3 : OKK Beograd 2 | 73 : 27 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 13:50 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 87666 | KK Real Beograd : KK Elite Basket | 74 : 56 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) |
| | | | |
| | 87667 | KK Radivoj Korać : KK Akademija sporta (Lazarevac) | 63 : 50 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 14:10 | Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a) |
| | | | |
| | 87668 | KK Cerak 4 : KK Umka Džez 2 | 61 : 36 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 17:10 | Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a) |
| | | | |
| | 87669 | KK As Basket 2 : KK Mladost 2 | 22 : 37 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 16:15 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | KK Beokoš - slobodna ekipa | | | |
| | 87671 | KK Mladost 2 : KK Beokoš | 82 : 79 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 16:00 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 87672 | KK Umka Džez 2 : KK As Basket 2 | 54 : 51 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 13:45 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | 87673 | KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Cerak 4 | 46 : 55 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 20:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 87674 | KK Elite Basket : KK Radivoj Korać | 71 : 81 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: 7. Beogradska Gimnazija (Šejkina 21a) |
| | | | |
| | 87675 | OKK Beograd 2 : KK Real Beograd | 26 : 60 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | KK Beko 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 87677 | KK Beokoš : KK Umka Džez 2 | 68 : 47 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 20:00 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 87678 | KK Real Beograd : KK Beko 3 | 49 : 47 |
| | | | | | Datum: 08.03.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) |
| | | | |
| | 87679 | KK Radivoj Korać : OKK Beograd 2 | 67 : 22 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 14:10 | Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a) |
| | | | |
| | 87680 | KK Cerak 4 : KK Elite Basket | 72 : 54 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 13:00 | Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a) |
| | | | |
| | 87681 | KK As Basket 2 : KK Akademija sporta (Lazarevac) | 31 : 50 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 16:45 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | KK Mladost 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 87683 | KK Umka Džez 2 : KK Mladost 2 | 58 : 50 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | 87684 | KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Beokoš | 59 : 57 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 87685 | KK Elite Basket : KK As Basket 2 | 67 : 29 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: 7. Beogradska Gimnazija (Šejkina 21a) |
| | | | |
| | 87686 | OKK Beograd 2 : KK Cerak 4 | 49 : 75 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a) |
| | | | |
| | 87687 | KK Beko 3 : KK Radivoj Korać | 63 : 77 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | KK Real Beograd - slobodna ekipa | | | |
| | 87689 | KK Beokoš : KK Elite Basket | 77 : 60 |
| | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 19:30 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 87690 | KK Mladost 2 : KK Akademija sporta (Lazarevac) | 62 : 55 |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 16:00 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 87691 | KK Radivoj Korać : KK Real Beograd | 58 : 30 |
| | | | | | Datum: 04.04.2024 Vreme: 21:30 | Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a) |
| | | | |
| | 87692 | KK Cerak 4 : KK Beko 3 | 71 : 55 |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 17:15 | Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a) |
| | | | |
| | 87693 | KK As Basket 2 : OKK Beograd 2 | 60 : 20 |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 18:45 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | KK Umka Džez 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 87695 | KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Umka Džez 2 | 54 : 45 |
| | | | | | Datum: 09.04.2024 Vreme: 20:25 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 87696 | KK Elite Basket : KK Mladost 2 | 57 : 48 |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: 7. Beogradska Gimnazija (Šejkina 21a) |
| | | | |
| | 87697 | OKK Beograd 2 : KK Beokoš | 25 : 33 |
| | | | | | Datum: 06.04.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 87698 | KK Beko 3 : KK As Basket 2 | 56 : 39 |
| | | | | | Datum: 06.04.2024 Vreme: 12:40 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 87699 | KK Real Beograd : KK Cerak 4 | 63 : 58 |
| | | | | | Datum: 11.04.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) |
| | | | |
| | KK Radivoj Korać - slobodna ekipa | | | |
| | 87701 | KK Beokoš : KK Beko 3 | 41 : 71 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 19:30 | Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317) |
| | | | |
| | 87702 | KK Mladost 2 : OKK Beograd 2 | 70 : 63 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 87703 | KK Umka Džez 2 : KK Elite Basket | 54 : 59 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 18:15 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | 87704 | KK Cerak 4 : KK Radivoj Korać | 67 : 71 |
| | | | | | Datum: 14.04.2024 Vreme: 13:00 | Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a) |
| | | | |
| | 87705 | KK As Basket 2 : KK Real Beograd | 60 : 66 |
| | | | | | Datum: 14.04.2024 Vreme: 15:15 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | KK Akademija sporta (Lazarevac) - slobodna ekipa | | | |
| | 87707 | KK Elite Basket : KK Akademija sporta (Lazarevac) | |
| | | | | | Datum: 21.04.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Balon VII Gimnazije (Mirijevo) |
| | | | |
| | 87708 | OKK Beograd 2 : KK Umka Džez 2 | |
| | | | | | Datum: 20.04.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | 87709 | KK Beko 3 : KK Mladost 2 | |
| | | | | | Datum: 21.04.2024 Vreme: 18:30 | Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2) |
| | | | |
| | 87710 | KK Real Beograd : KK Beokoš | |
| | | | | | Datum: 23.04.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Sportski centar Milan Gurović (Kolumbova 8, Surčin) |
| | | | |
| | 87711 | KK Radivoj Korać : KK As Basket 2 | |
| | | | | | Datum: 21.04.2024 Vreme: 14:10 | Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a) |
| | | | |
| | KK Cerak 4 - slobodna ekipa | | | |
| | 87713 | KK Beokoš : KK Radivoj Korać | |
| | | | |
| | 87714 | KK Mladost 2 : KK Real Beograd | |
| | | | |
| | 87715 | KK Umka Džez 2 : KK Beko 3 | |
| | | | |
| | 87716 | KK Akademija sporta (Lazarevac) : OKK Beograd 2 | |
| | | | |
| | 87717 | KK As Basket 2 : KK Cerak 4 | |
| | | | |
| | KK Elite Basket - slobodna ekipa | | | |
| | 87719 | OKK Beograd 2 : KK Elite Basket | |
| | | | |
| | 87720 | KK Beko 3 : KK Akademija sporta (Lazarevac) | |
| | | | |
| | 87721 | KK Real Beograd : KK Umka Džez 2 | |
| | | | |
| | 87722 | KK Radivoj Korać : KK Mladost 2 | |
| | | | |
| | 87723 | KK Cerak 4 : KK Beokoš | |
| | | | |
| | KK As Basket 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 87725 | KK Beokoš : KK As Basket 2 | |
| | | | |
| | 87726 | KK Mladost 2 : KK Cerak 4 | |
| | | | |
| | 87727 | KK Umka Džez 2 : KK Radivoj Korać | |
| | | | |
| | 87728 | KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Real Beograd | |
| | | | |
| | 87729 | KK Elite Basket : KK Beko 3 | |
| | | | |
| | OKK Beograd 2 - slobodna ekipa | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|