Ekipe kluba
SENIORI
KK As Basket
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
KK As Basket
MLAĐI PIONIRI
KK As Basket
KK As Basket 2
KK As Basket 3
KK As Basket 4
PIONIRI
KK As Basket
KK As Basket 2
KK As Basket 3
KK As Basket 4
KADETI
KK As Basket
KK As Basket 2
JUNIORI
KK As Basket
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK As Basket 3 (mlađi pioniri)



Regionalna liga U12
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Mladost 21313063440922526
2.KK Ras 21312184429854625
3.KK Dynamic BG 2129357441016421
4.KK Mondo Basket 4138551639112521
5.KK Sopot13674554035219
6.KK Surčin Dobanovci 213674684462219
7.KK As Basket 313585164872918
8.KK Čubura 21239362520-15815
9.KK Ofi Basket13211438600-16215
10.KK Beostyle 213013110953-84313


1. kolo16.11.2019
66489KK Beostyle 2 : KK Mondo Basket 47 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
66490KK Ras 2 : KK Čubura 245 : 9
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
66491KK Ofi Basket : KK Mladost 233 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
66492KK Surčin Dobanovci 2 : KK Sopot32 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
66493KK Dynamic BG 2 : KK As Basket 338 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2019 Vreme: 20:15
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)

2. kolo23.11.2019
66494KK Beostyle 2 : KK Ras 212 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 17:10
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
66495KK Sopot : KK Dynamic BG 227 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
66496KK Mladost 2 : KK Surčin Dobanovci 247 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 10:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
66497KK Čubura 2 : KK Ofi Basket53 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Sveti Sava (Nikolaja Krasnova 8)
66498KK Mondo Basket 4 : KK As Basket 338 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 09:45
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94)

3. kolo30.11.2019
66499KK Ras 2 : KK Mondo Basket 438 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 16:40
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
66500KK Ofi Basket : KK Beostyle 285 : 8
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
66501KK Surčin Dobanovci 2 : KK Čubura 236 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2019 Vreme: 20:15
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
66502KK Dynamic BG 2 : KK Mladost 236 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 15:15
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
66503KK As Basket 3 : KK Sopot35 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 10:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)

4. kolo07.12.2019
66504KK Beostyle 2 : KK Surčin Dobanovci 25 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 14:10
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
66505KK Ras 2 : KK Ofi Basket64 : 19
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 19:45
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
66506KK Mladost 2 : KK As Basket 349 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 10:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
66507KK Čubura 2 : KK Dynamic BG 225 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2019 Vreme: 21:10
Lokacija: Sveti Sava (Nikolaja Krasnova 8)
66508KK Mondo Basket 4 : KK Sopot41 : 19
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2019 Vreme: 20:10
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94)

5. kolo14.12.2019
66509KK Ofi Basket : KK Mondo Basket 418 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
66510KK Surčin Dobanovci 2 : KK Ras 222 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 13:10
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
66511KK Dynamic BG 2 : KK Beostyle 277 : 8
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
66512KK As Basket 3 : KK Čubura 257 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 10:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
66513KK Sopot : KK Mladost 232 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2019 Vreme: 20:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)

6. kolo21.12.2019
66514KK Beostyle 2 : KK As Basket 37 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
66515KK Ras 2 : KK Dynamic BG 264 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 14:45
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
66516KK Ofi Basket : KK Surčin Dobanovci 226 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
66517KK Čubura 2 : KK Sopot34 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.12.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Sveti Sava (Nikolaja Krasnova 8)
66518KK Mondo Basket 4 : KK Mladost 232 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 09:45
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94)

7. kolo11.01.2020
66519KK Surčin Dobanovci 2 : KK Mondo Basket 420 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.01.2020 Vreme: 20:15
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
66520KK Dynamic BG 2 : KK Ofi Basket57 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
66521KK As Basket 3 : KK Ras 226 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.01.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
66522KK Sopot : KK Beostyle 282 : 7
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 10:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
66523KK Mladost 2 : KK Čubura 247 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 12:15
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)

8. kolo18.01.2020
66524KK Beostyle 2 : KK Mladost 27 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 16:00
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
66525KK Ras 2 : KK Sopot53 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 18:00
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
66526KK Ofi Basket : KK As Basket 344 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 12:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
66527KK Surčin Dobanovci 2 : KK Dynamic BG 233 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 11:00
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
66528KK Mondo Basket 4 : KK Čubura 257 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2020 Vreme: 16:45
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94)

9. kolo25.01.2020
66529KK Dynamic BG 2 : KK Mondo Basket 462 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
66530KK As Basket 3 : KK Surčin Dobanovci 250 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 10:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
66531KK Sopot : KK Ofi Basket37 : 17
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 11:50
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
66532KK Mladost 2 : KK Ras 250 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 10:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
66533KK Čubura 2 : KK Beostyle 240 : 17
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 10:30
Lokacija: Sveti Sava (Nikolaja Krasnova 8)

10. kolo22.02.2020
66534KK As Basket 3 : KK Dynamic BG 236 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
66535KK Sopot : KK Surčin Dobanovci 243 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 10:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
66536KK Mladost 2 : KK Ofi Basket43 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2020 Vreme: 20:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
66537KK Čubura 2 : KK Ras 222 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 11:15
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
66538KK Mondo Basket 4 : KK Beostyle 264 : 9
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 11:15
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)

11. kolo29.02.2020
66539KK Ras 2 : KK Beostyle 2107 : 5
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 13:50
Lokacija: Ljuba Nenadović (Ace Joksimovića 25)
66540KK Ofi Basket : KK Čubura 226 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 11:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
66541KK Surčin Dobanovci 2 : KK Mladost 229 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 11:20
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
66542KK Dynamic BG 2 : KK Sopot35 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
66543KK As Basket 3 : KK Mondo Basket 433 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 10:00
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)

12. kolo07.03.2020
66544KK Beostyle 2 : KK Ofi Basket7 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 14:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
66545KK Sopot : KK As Basket 331 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 10:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
66546KK Mladost 2 : KK Dynamic BG 257 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 11:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
66547KK Čubura 2 : KK Surčin Dobanovci 225 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Sveti Sava (Nikolaja Krasnova 8)
66548KK Mondo Basket 4 : KK Ras 219 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 13:30
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94)

13. kolo14.03.2020
66549KK Ofi Basket : KK Ras 219 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 10:20
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
66550KK Surčin Dobanovci 2 : KK Beostyle 279 : 11
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 10:15
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
66551KK Dynamic BG 2 : KK Čubura 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
66552KK As Basket 3 : KK Mladost 237 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 10:15
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
66553KK Sopot : KK Mondo Basket 436 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 10:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)

14. kolo21.03.2020
66554KK Beostyle 2 : KK Dynamic BG 2
66555KK Ras 2 : KK Surčin Dobanovci 2
66556KK Mladost 2 : KK Sopot
66557KK Čubura 2 : KK As Basket 3
66558KK Mondo Basket 4 : KK Ofi Basket

15. kolo28.03.2020
66559KK Surčin Dobanovci 2 : KK Ofi Basket
66560KK Dynamic BG 2 : KK Ras 2
66561KK As Basket 3 : KK Beostyle 2
66562KK Sopot : KK Čubura 2
66563KK Mladost 2 : KK Mondo Basket 4

16. kolo04.04.2020
66564KK Beostyle 2 : KK Sopot
66565KK Ras 2 : KK As Basket 3
66566KK Ofi Basket : KK Dynamic BG 2
66567KK Čubura 2 : KK Mladost 2
66568KK Mondo Basket 4 : KK Surčin Dobanovci 2

17. kolo25.04.2020
66569KK Dynamic BG 2 : KK Surčin Dobanovci 2
66570KK As Basket 3 : KK Ofi Basket
66571KK Sopot : KK Ras 2
66572KK Mladost 2 : KK Beostyle 2
66573KK Čubura 2 : KK Mondo Basket 4

18. kolo09.05.2020
66574KK Beostyle 2 : KK Čubura 2
66575KK Ras 2 : KK Mladost 2
66576KK Ofi Basket : KK Sopot
66577KK Surčin Dobanovci 2 : KK As Basket 3
66578KK Mondo Basket 4 : KK Dynamic BG 2


Prezentacije ostalih klubova






Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.