Ekipe kluba
SENIORI
KK As Basket
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK As Basket
KK As Basket 2
PIONIRI
KK As Basket
KK As Basket 2
KK As Basket 3
KADETI
KK As Basket
JUNIORI
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK As Basket (seniori)



2.MRL Centar - Grupa B
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK IBC97268056111916
2.KK Flash86267955112814
3.KK Barajevo Bambi1138690907-21714
4.KK Čubura8626315676414
5.KK Surčin Dobanovci853583575813
6.KK As Basket11110703857-15412
7.ŠKK Zvezdara65148236511711
8.KK Abba (Barič)725526552-269
9.KK Ras624395434-398


1. kolo03.10.2020
67890KK Abba (Barič) : KK Čubura72 : 85
Pojedinosti o utakmici
(26:17, 13:21, 17:33, 16:14)
Datum: 04.10.2020 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Miloš Popić, Marko Vukčević Delegat: Aleksandar Tolić
67891KK Surčin Dobanovci : KK Flash76 : 91
Pojedinosti o utakmici
(12:18, 31:26, 18:21, 15:26)
Datum: 04.10.2020 Vreme: 12:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
Sudije: Petar Janković, Ognjen Mladenović Delegat: Jovan Čučuković
67892KK IBC : ŠKK Zvezdara53 : 52
Pojedinosti o utakmici
(12:11, 16:18, 15:16, 10:7)
Datum: 08.10.2020 Vreme: 21:30
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Petar Milanović, Vuk Ivančević Delegat: Milena Glavan
67893KK As Basket : KK Barajevo Bambi49 : 70
Pojedinosti o utakmici
(9:7, 16:22, 16:28, 8:13)
Datum: 03.10.2020 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Luka Maksić, Duško Milaković Delegat: Nebojša Lazarević
KK Ras - slobodna ekipa

2. kolo10.10.2020
67894KK Ras : KK Abba (Barič)87 : 86
Pojedinosti o utakmici
(29:21, 20:18, 13:25, 25:22)
Datum: 10.10.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Petar Milanović, Svetislav Radonjić Delegat: Milan Kumbara
67895ŠKK Zvezdara : KK As Basket75 : 61
Pojedinosti o utakmici
(16:19, 22:13, 18:16, 19:13)
Datum: 11.10.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Damjan Ratković, Stefan Milić Delegat: Goran Radovanović
67896KK Flash : KK IBC87 : 58
Pojedinosti o utakmici
(24:16, 25:13, 19:10, 19:19)
Datum: 10.10.2020 Vreme: 18:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Luka Maksić, Đorđe Marinkov Delegat: Ljiljana Peruničić
67897KK Čubura : KK Surčin Dobanovci82 : 64
Pojedinosti o utakmici
(23:19, 19:10, 19:20, 21:15)
Datum: 10.10.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Dejan Živković, Anja Tomović Delegat: Ivana Antunović
KK Barajevo Bambi - slobodna ekipa

3. kolo17.10.2020
67900KK Surčin Dobanovci : KK Ras62 : 57
Pojedinosti o utakmici
(21:10, 8:13, 15:20, 18:14)
Datum: 18.10.2020 Vreme: 12:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
Sudije: Miloš Lukić, Nikola Ćurdić Delegat: Bojan Draškić
67901KK IBC : KK Čubura68 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.10.2020 Vreme: 17:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Luka Maksić, Luka Džombić Delegat: Jovan Mihailović
67902KK As Basket : KK Flash79 : 88
Pojedinosti o utakmici
(20:22, 27:23, 16:19, 16:24)
Datum: 18.10.2020 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Miloš Popić, Marko Vukčević Delegat: Nenad Radosavljević
67903KK Barajevo Bambi : ŠKK Zvezdara65 : 82
Pojedinosti o utakmici
(20:25, 17:28, 15:18, 13:11)
Datum: 18.10.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Damjan Ratković, Mihajlo Gavriloski Delegat: Milan Blagojević
KK Abba (Barič) - slobodna ekipa

4. kolo21.10.2020
67904KK Ras : KK IBC69 : 89
Pojedinosti o utakmici
(19:26, 19:25, 18:23, 13:15)
Datum: 04.11.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Damjan Ratković, Anja Tomović Delegat: Aleksandar Vraneš
67905KK Abba (Barič) : KK Surčin Dobanovci69 : 81
Pojedinosti o utakmici
(20:27, 19:16, 15:20, 15:18)
Datum: 21.10.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
Sudije: Miloš Lukić, Dušan Simić Delegat: Nenad Radosavljević
67906KK Flash : KK Barajevo Bambi96 : 49
Pojedinosti o utakmici
(24:11, 19:11, 26:15, 27:12)
Datum: 21.10.2020 Vreme: 21:40
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Dejan Živković, Ognjen Mladenović Delegat: Borko Pavlović
67907KK Čubura : KK As Basket81 : 63
Pojedinosti o utakmici
(25:14, 19:10, 23:24, 14:15)
Datum: 21.10.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Petar Janković, Đorđe Marinkov Delegat: Nebojša Lazarević
ŠKK Zvezdara - slobodna ekipa

5. kolo24.10.2020
67910KK IBC : KK Abba (Barič)86 : 59
Pojedinosti o utakmici
(30:15, 19:22, 17:9, 20:13)
Datum: 07.11.2020 Vreme: 15:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Damjan Ratković, Aleksa Petrović Delegat: Jovan Čučuković
67911KK As Basket : KK Ras73 : 58
Pojedinosti o utakmici
(16:8, 21:11, 25:19, 11:20)
Datum: 26.10.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Luka Maksić, Vuk Ivančević Delegat: Siniša Šarbajić
67912KK Barajevo Bambi : KK Čubura67 : 76
Pojedinosti o utakmici
(20:22, 17:17, 15:18, 15:19)
Datum: 25.10.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Nikola Milosavljević , Mihajlo Gavriloski Delegat: Ivana Antunović
67913ŠKK Zvezdara : KK Flash75 : 68
Pojedinosti o utakmici
(27:12, 19:20, 15:12, 14:24)
Datum: 24.10.2020 Vreme: 18:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Dejan Živković, Helena Marinković Delegat: Aleksandar Tolić
KK Surčin Dobanovci - slobodna ekipa

6. kolo31.10.2020
67914KK Ras : KK Barajevo Bambi78 : 55
Pojedinosti o utakmici
(20:15, 22:10, 18:16, 18:14)
Datum: 31.10.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Petar Jankuloski, Luka Međugorac Delegat: Borko Pavlović
67915KK Abba (Barič) : KK As Basket93 : 88
Pojedinosti o utakmici
(23:14, 19:14, 20:22, 8:20, 23:18)
Datum: 31.10.2020 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Aleksandar Grčić, Nikola Ćurdić Delegat: Milan Blagojević
67916KK Surčin Dobanovci : KK IBC59 : 76
Pojedinosti o utakmici
(18:18, 7:19, 22:17, 12:22)
Datum: 31.10.2020 Vreme: 12:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
Sudije: Nemanja Ilić, Stefan Dojčinović Delegat: Aleksandar Vraneš
67917KK Čubura : ŠKK Zvezdara66 : 83
Pojedinosti o utakmici
(14:20, 20:21, 22:22, 10:20)
Datum: 01.11.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Petar Janković, Lazar Đurišić Delegat: Goran Radovanović
KK Flash - slobodna ekipa

7. kolo07.11.2020
67920KK As Basket : KK Surčin Dobanovci72 : 80
Pojedinosti o utakmici
(12:17, 12:27, 22:12, 26:24)
Datum: 07.11.2020 Vreme: 17:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Petar Milanović, Dušan Simić Delegat: Jovan Čučuković
67921KK Barajevo Bambi : KK Abba (Barič)58 : 85
Pojedinosti o utakmici
(12:19, 23:25, 12:25, 11:16)
Datum: 08.11.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Damjan Ratković, Nikola Milosavljević Delegat: Nenad Radosavljević
67922ŠKK Zvezdara : KK Ras
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Luka Maksić, Marko Bogićević Delegat: Tijana Brnić
67923KK Flash : KK Čubura92 : 81
Pojedinosti o utakmici
(29:18, 24:25, 22:18, 17:20)
Datum: 08.11.2020 Vreme: 18:45
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Petar Jankuloski, Aleksa Petrović Delegat: Ivana Antunović
KK IBC - slobodna ekipa

8. kolo05.12.2020
67924KK Ras : KK Flash
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Nemanja Ilić, Aleksandar Lazić Delegat: Jovan Mihailović
67925KK Abba (Barič) : ŠKK Zvezdara
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Petar Janković, Mihajlo Gavriloski Delegat: Jovan Čučuković
67926KK Surčin Dobanovci : KK Barajevo Bambi94 : 66
Pojedinosti o utakmici
(31:12, 26:15, 20:23, 17:16)
Datum: 11.11.2020 Vreme: 21:00
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
Sudije: Petar Milanović, Đorđe Marinkov Delegat: Milan Blagojević
67927KK IBC : KK As Basket79 : 53
Pojedinosti o utakmici
(21:16, 21:18, 16:13, 21:6)
Datum: 05.12.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Luka Maksić, Ognjen Mladenović Delegat: Milan Kumbara
KK Čubura - slobodna ekipa

9. kolo12.12.2020
67930KK Barajevo Bambi : KK IBC61 : 102
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.12.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Dejan Živković, Strahinja Stamenković Delegat: Ljiljana Peruničić
67931ŠKK Zvezdara : KK Surčin Dobanovci
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2021 Vreme: 16:30
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Nemanja Ilić, Luka Džombić Delegat: Nebojša Lazarević
67932KK Flash : KK Abba (Barič)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Damjan Ratković, Vuk Ivančević Delegat: Nenad Radosavljević
67933KK Čubura : KK Ras
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Aleksandar Grčić, Lazar Đurišić Delegat: Siniša Šarbajić
KK As Basket - slobodna ekipa

10. kolo19.12.2020
67934KK Barajevo Bambi : KK As Basket67 : 54
Pojedinosti o utakmici
(22:12, 15:12, 20:12, 10:18)
Datum: 18.12.2020 Vreme: 21:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Stefan Dojčinović, Srba Erić Delegat: Aleksandar Vraneš
67935ŠKK Zvezdara : KK IBC
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Miloš Lukić, Nikola Ćurdić Delegat: Milena Glavan
67936KK Flash : KK Surčin Dobanovci
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Petar Milanović, Aleksandar Lazić Delegat: Goran Radovanović
67937KK Čubura : KK Abba (Barič)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Petar Janković, Helena Marinković Delegat: Aleksandar Tolić
KK Ras - slobodna ekipa

11. kolo23.12.2020
67939KK Abba (Barič) : KK Ras
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Dejan Živković, Mihajlo Gavriloski Delegat: Tijana Brnić
67940KK Surčin Dobanovci : KK Čubura
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Miloš Lukić, Marko Bogićević Delegat: Goran Radovanović
67941KK IBC : KK Flash
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Damjan Ratković, Đorđe Marinkov Delegat: Nenad Radosavljević
67942KK As Basket : ŠKK Zvezdara
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Aleksandar Grčić, Ognjen Mladenović Delegat: Ljiljana Peruničić
KK Barajevo Bambi - slobodna ekipa

12. kolo26.12.2020
67944KK Ras : KK Surčin Dobanovci
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Nemanja Ilić, Strahinja Stamenković Delegat: Ivana Antunović
67945ŠKK Zvezdara : KK Barajevo Bambi115 : 52
Pojedinosti o utakmici
(38:6, 30:19, 22:10, 25:17)
Datum: 20.12.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Marko Bogićević, Vuk Ivančević Delegat: Nebojša Lazarević
67946KK Flash : KK As Basket81 : 53
Pojedinosti o utakmici
(19:14, 19:10, 19:17, 24:12)
Datum: 27.12.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Nikola Milosavljević , Luka Džombić Delegat: Aleksandar Vraneš
67947KK Čubura : KK IBC
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Dejan Živković, Momčilo Lutovac Delegat: Milan Blagojević
KK Abba (Barič) - slobodna ekipa

13. kolo16.01.2021
67949KK Surčin Dobanovci : KK Abba (Barič)67 : 62
Pojedinosti o utakmici
(12:9, 17:17, 19:13, 19:23)
Datum: 17.01.2021 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Dejan Živković, Luka Džombić Delegat: Milan Kumbara
67950KK IBC : KK Ras69 : 46
Pojedinosti o utakmici
(30:7, 18:15, 10:16, 11:8)
Datum: 20.01.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Miloš Lukić, Srba Erić Delegat: Milena Glavan
67951KK As Basket : KK Čubura58 : 85
Pojedinosti o utakmici
(20:26, 20:19, 8:26, 10:14)
Datum: 16.01.2021 Vreme: 16:30
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Damjan Ratković, Đorđe Marinkov Delegat: Bojan Draškić
67952KK Barajevo Bambi : KK Flash80 : 76
Pojedinosti o utakmici
(23:22, 13:17, 18:19, 26:18)
Datum: 17.01.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Aleksandar Grčić, Marko Vukčević Delegat: Jovan Čučuković
ŠKK Zvezdara - slobodna ekipa

14. kolo23.01.2021
67954KK Ras : KK As Basket
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Petar Milanović, Helena Marinković Delegat: Nebojša Lazarević
67955KK Abba (Barič) : KK IBC
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.01.2021 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Aleksandar Grčić, Duško Milaković Delegat: Tijana Brnić
67956KK Flash : ŠKK Zvezdara
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.01.2021 Vreme: 18:25
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Miloš Lukić, Dejan Živković Delegat: Nenad Radosavljević
67957KK Čubura : KK Barajevo Bambi
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2021 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Damjan Ratković, Strahinja Stamenković Delegat: Aleksandar Tolić
KK Surčin Dobanovci - slobodna ekipa

15. kolo26.01.2021
67959KK IBC : KK Surčin Dobanovci
67960KK As Basket : KK Abba (Barič)
67961KK Barajevo Bambi : KK Ras
67962ŠKK Zvezdara : KK Čubura
KK Flash - slobodna ekipa

16. kolo30.01.2021
67964KK Ras : ŠKK Zvezdara
67965KK Abba (Barič) : KK Barajevo Bambi
67966KK Surčin Dobanovci : KK As Basket
67967KK Čubura : KK Flash
KK IBC - slobodna ekipa

17. kolo06.02.2021
67969KK As Basket : KK IBC
67970KK Barajevo Bambi : KK Surčin Dobanovci
67971ŠKK Zvezdara : KK Abba (Barič)
67972KK Flash : KK Ras
KK Čubura - slobodna ekipa

18. kolo13.02.2021
67974KK Ras : KK Čubura
67975KK Abba (Barič) : KK Flash
67976KK Surčin Dobanovci : ŠKK Zvezdara
67977KK IBC : KK Barajevo Bambi
KK As Basket - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova






Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.